Dobroczyńca Roku: Studio SD PROJEKT

  • 13.03.2020, 08:00
  • wd
Dobroczyńca Roku: Studio SD PROJEKT
Studio SD PROJEKT, które specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu mebli na wymiar, jest naszym pierwszym kandydatem do nagrody Perły Biznesu w kategorii Dobroczyńca Roku.

Firma SD PROJEKT rozpoczęła działalność w 2015 roku. Świadczy kompleksowe usługi meblarskie: od pomiaru i wizualizacji aż po montaż mebli w domu klienta. W swojej ofercie posiada również sprzęt AGD wielu renomowanych firm w atrakcyjnych cenach. Właścicielem studia jest Michał Adamczuk, prywatnie mąż, tata, patriota i kibic sportowy, a także sołtys Jatutowa (gm. Zamość). Od dłuższego czasu działa społecznie. Od 2009 roku jest prezesem amatorskiej drużyny Perły Jatutów, od 2015 r. wiceprezesem STS Gryf Gmina Zamość. Swojej firmie SD PROJEKT także postanowił nadać jeszcze większą jakość, właśnie przez to, że wspiera potrzebujących i pomaga w realizacji marzeń czy rozwijaniu pasji.

I tak, SD PROJEKT od kilku lat jest partnerem STS Gryf Gmina Zamość. Wspiera akcję poboru krwi w gminie Zamość znaną pod nazwą „Bitwa sołectw do ostatniej kropli krwi”. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem pikniku rodzinnego w Jatutowie „Poznaj swojego sąsiada”. W 2019 roku firma podpisała umowę sponsorską z Hetmanem Zamość oraz ufundowała meble w akcji „Zróbmy pokój dla Adriana” (nastolatek przeszedł niedawno przeszczep szpiku kostnego, do powrotu do zdrowia potrzebował m.in. spokojnego i sterylnego miejsca, dlatego ruszyła akcja, dzięki której w jego domu powstał pokój z łazienką, o jakich chłopiec marzył).

Na pytanie dlaczego nasz pierwszy nominowany dobroczyńca tak chętnie angażuje się w akcje społeczne i charytatywne, właściciel SD PROJEKT odpowiada: – Uważam, że trzeba pomagać i nie można zamykać się na innych. Lubię pomagać i jeśli tylko mogę, robię to – zapewnia Michał Adamczuk i dodaje, że pomaganie zwykle przynosić coś dobrego dla obu stron, a jemu zawsze satysfakcję.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 13.03.2020, 20:13
Brawo Michał. Popieram kandydata

Pozostałe