Młodzież powinna dać radę

  • 12.03.2020, 15:42
  • MaSzt
Młodzież powinna dać radę W rundzie jesiennej Łukasz Markiewicz wystąpił w dwunastu spośród czternastu meczów Olimpii Miączyn i z dorobkiem siedmiu goli jest najlepszym strzelcem tego zespołu, ale teraz nie może być pewien miejsca w podstawowej jedenastce.
Olimpia Miączyn pozyskała tej zimy trzech piłkarzy, a nie straciła ani jednego. Trener Jarosław Czarniecki mówi, że będzie stawiał na młodych wychowanków tego klubu, bo oni – w przeciwieństwie do starszyzny – chętnie i systematycznie trenują.

Po rundzie jesiennej Olimpia Miączyn zajmuje w ligowej tabeli ósme miejsce. W pierwszej części rozgrywek wywalczyła 15 punktów. Trener Jarosław Czarniecki, który w trakcie zimowej przerwy w rywalizacji ligowej, zastąpił na posadzie Jarosława Kaczoruka, mówi, że będzie patrzył na to, co dzieje się w strefie spadku z większą uwagą niż na górną część tabeli. – W rundzie wiosennej będziemy walczyli o utrzymanie. Pozostanie w klasie okręgowej na następny sezon – to dla nas cel nadrzędny. Na poprawę swojego miejsca w tabeli raczej nie mamy szansy. Do szóstego Roztocza Szczebrzeszyn tracimy aż dziewięc punktów. W dodatku nie mamy tak mocnej drużyny, byśmy byli w stanie podjąć próbę wyprzedzenia Roztocza – powiedział trener Czarniecki.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olimpia
Olimpia 14.03.2020, 00:35
Wróbel i Stachyra będą bardzo cennym wzmocnieniami. Dzięki nim Olimpia może walczyć nawet o miejsce w pierwszej trójce...

Pozostałe