Biłgoraj: Sukces grafików z LO im. ONZ

  • 05.03.2020, 15:06
  • ak
Biłgoraj: Sukces grafików z LO im. ONZ Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Zwycięstwo indywidualne, a także wyróżnienie grupowe – to efekt udziału uczniów klas grafiki komputerowej z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym POWIDOKI 2020, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu.

Do konkursu, którego temat brzmiał „Wszystko tańczy” swoje prace zgłosiła grupa drugo- i trzecioklasistów w biłgorajskiego liceum pracujących pod kierunkiem nauczycielki grafiki komputerowej Anny Dobraczyńskiej. Ich dzieła przygotowane zostały w nurcie site specific i prezentowały różne sytuacje w przestrzeni publicznej.

Wielki sukces odniósł Wojciech Grum, zdobywając pierwsze miejsce. Jego szkolne koleżanki i koledzy: Miłosz Beda, Aleksandra Chara, Michał Ciupak, Diana Ćwikła, Maciej Dziura, Jagoda Granda, Magdalena Łęcka, Zuzanna Mazurek, Przemysław Mazur i Szymon Skubis, otrzymali wyróżnienie zbiorowe.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe