Biłgoraj: Będzie nowy dyrektor w LO im. ONZ

  • 07.03.2020, 08:00
  • lew
Biłgoraj: Będzie nowy dyrektor w LO im. ONZ
Tylko do końca marca Marian Klecha będzie kierował I LO im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju. Kto go zastąpi?

Marian Klecha został dyrektorem ogólniaka w 1991 r. i do tej pory kieruje szkołą przy ul. Kościuszki, choć wiek emerytalny osiągnął już kilka lat temu. W 2016 r. przedłużono mu wprawdzie umowę na kolejnych pięć lat, czyli do przyszłego roku, ale już wiadomo, że zmiana na dyrektorskim stołku nastąpi wcześniej. Zarząd Powiatu Biłgorajskiego ogłosił bowiem 21 lutego konkurs na to stanowisko. Szczegóły są dostępne na stronie internetowej starostwa – www.bilgorajski.pl. Czas na składanie ofert mija 5 marca.

Jeżeli konkurs uda się rozstrzygnąć w tym miesiącu, to nowy dyrektor rozpocznie swoją pracę 1 kwietnia (Marian Klecha odjedzie ze stanowiska z końcem marca).

I LO im. ONZ to najstarsza szkoła średnia w Biłgoraju. Tutaj chodzili m.in. Stefan SzmidtKarolina GorczycaJanusz PalikotGenowefa Tokarska i burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan. Za dwa lata szkoła będzie obchodziła jubileusz 85-lecia istnienia.

Władze powiatu biłgorajskiego na sesji z dnia 27 lutego podziękowały 73-letniemu Marianowi Klesze za jego wieloletnią pracę.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe