Czas ogłosić wyniki

  • 25.02.2020, 16:32
  • MaSzt
Czas ogłosić wyniki
My już znamy zwycięzców XX Plebiscytu Piłkarskiego. Wkrótce podzielimy się z Wami tą informacją. Wyniki głosowania czytelników "Kroniki Tygodnia" obwieścimy w piątek, 28 lutego, o godz. 18 podczas uroczystej gali w Centrum Konferencyjno-Bankietowym "Apart" w Zamościu. Impreza połączona będzie z Piłkarską Galą Zamojszczyzny ZOZPN.

Do piątku, 21 lutego, przyjmowaliśmy od czytelników kupony XX Plebiscytu Piłkarskiego, który nasza redakcja organizuje wspólnie z Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej, pod honorowym patronatem marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego i prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka oraz dzięki wsparciu grupy partnerów, sponsorów i samorządów lokalnych. Trzy dni później podliczyliśmy głosy.

Wyniki ogłosimy w najbliższy piątek (28 lutego) w trakcie plebiscytowej uroczystości i związkowej Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny, w Centrum Konferencyjno-Bankietowym "Apart" w Zamościu. Poinformujemy, kto został Piłkarzem, Trenerem, Młodzieżowcem i Działaczem Roku 2019 na Zamojszczyźnie, a także przedstawimy Drużynę Roku. W każdej spośród tych pięciu kategorii nagrody dostaną osoby i drużyny sklasyfikowane na trzech czołowych miejscach. Przyznamy także cztery dodatkowe wyróżnienia, w kategoriach autorstwa naszych dziennikarzy sportowych – Bliźniacy 50-lecia, Bombowy Piłkarz i Największy Piłkarski Dawca Uśmiechu. Potem swoje nagrody wręczy zamojski OZPN. Galę uatrakcyjni występ zespołu Gdzie diabeł nie może".

Dziękujemy wszystkim głosującym za udział w zabawie. W podziękowaniu dla czytelników, którzy nadesłali prawidłowo wypełnione kupony, mamy nagrody, m.in. dwie bezpłatne wejściówki na plebiscytową galę. O wynikach losowania nagród poinformujemy laureatów telefonicznie, a ich personalia przedstawimy w następnym wydaniu "Kroniki Tygodnia".

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czyt
Czyt 26.02.2020, 22:12
I kiedy można spodziewać się informacji na temat czy ktoś ma się ewentualnie pojawić ??
Czyt
Czyt 26.02.2020, 21:51
Pytanie do Redakcji, czy wszyscy nominowani sa zaproszeni na galę?

Pozostałe