Gm. Józefów: Dokończą ścieżkę rowerową w Długim Kącie

  • 23.02.2020, 10:00
  • ak
Gm. Józefów: Dokończą ścieżkę rowerową w Długim Kącie Fot. pixabay.com
To ma być wspólna inwestycja gminy Józefów i samorządu województwa. Zamierzają razem dokończyć budowę ścieżki rowerowej w Długim Kącie.

Gmina wyłoży na ten cel 90 tys. zł. Taką kwotę, podczas czwartkowej (20 lutego) sesji zarezerwowali na inwestycję radni Józefowa. Podobne pieniądze wyłoży Urząd marszałkowski w Lublinie. Zadanie ma zrealizować Zarząd Dróg Wojewódzkich.

W Długim Kącie ścieżka dla cyklistów była, ale nie została dokończona. Kończyła się przed drogą wojewódzką. teraz ma być zbudowany brakujący odcinek długości 240 metrów przy ruchliwej trasie.

Do końca nadchodzącego tygodnia ma być gotowa dokumentacja projektowa, a prawdopodobnie w marcu ZDW ogłosi przetarg, który wyłoni wykonawcę inwestycji.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe