Gm. Nielisz: Na drogach praca wre

  • 21.02.2020, 08:31
  • ak
Gm. Nielisz: Na drogach praca wre Fot. UG Nielisz
Pogoda sprzyjała, więc początek tego roku zaowocował w gminie Nielisz przeprowadzeniem wielu inwestycji drogowych. Do połowy lutego udało się wyremontować odcinki o łącznej długości przeszło 1,5 kilometra.

Drogowcy pracowali m.in. Wólce Złojeckiej, Stawie Ujazdowskim oraz Stawie Ujazdowskim Kolonii, a także w Zarudziu. Zmodernizowano również drogę w Gruszce Małej II. Ostatnim etapem remontu dróg będzie wykonanie poboczy.

Całkowity koszt tych prac to ponad 433 tys. zł. Całość ma być pokryta z budżetu gminy.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marta
Marta 21.02.2020, 15:23
W gminie Mircze też nic się z drogami nie dzieje. Kłócą się komu by tu staż dać.....
Mieszający
Mieszający 21.02.2020, 19:42
W gminie Komarów staże i pracę dostają tylko osoby które popierają obecna panią wójt. Robi się inwestycje bez sensu marnuje się kasę podatników, daje się podwyżki pracownikom a mieszkańcom podnosi się podatki.
Pomyśl i Słuchaj
Pomyśl i Słuchaj 23.02.2020, 16:10
Panie/Pani Mieszający, zastanawiam się kto opłaca posty szkalujące Gminę Komarów-Osada i co chce osiągnąć, wszak do wyborów jeszcze daleko a pod prawie każdym artykułem na stronie Kroniki Tygodnia zostaje umieszczony komentarz mówiący jak to w gminie Komarów-Osada jest "źle"
Mariusz
Mariusz 23.02.2020, 22:28
A powiedz jak jest w gminie Komarów skoro twierdzisz że jest tak dobrze.
W urzędzie ciężko jest coś załatwić , pracę dostają ludzie zasłużeni po wyborach.
Posady i Stanowiska
Posady i Stanowiska 24.02.2020, 09:29
Rozumiem że Twoje rozgoryczenie bierze się z Tego iż nie dostałeś pracy w Gminie. Co do Urzędu to nie slyszalem żeby coś było ciężko załatwić (może daj jakiś przykład). Nikt nie twierdzi też że w jakiejś gminie jest super ale to już wynika z obecnych przepisów prawa. Każdy by chciał dostawać pieniądze od rządu ale nikt nie zastanawia się skąd sie one biorą.
Mariusz
Mariusz 26.02.2020, 23:01
Akurat mam prace na którą nie narzekam. Poszedłem uzyskać informacji pewien temat. Nie będę tutaj podawał na jaki. Pani mnie odesłała że ona nie wie że przyszedł innym razem. Jadę specjalnie z Zamościa uzyskać informacje na drugi dzień i znów pani nie wie, jest zajęta i żebym inn razem przyszedł po dokumenty. Śmiech na sali. Urząd jest dla ludzi a nie ludzie dla urzędu.
Tyle w temacie
Prezes i Spółka
Prezes i Spółka 29.02.2020, 08:30
Po pierwsze,Twoja historia jest trochę niewiarygodna bo raz piszesz o chęci uzyskania informacji a późnej o jakichś dokumentach. A po drugie kto o zdrowych zmysłach jeśli nie uzyskał informacji odrazu to specjalnie bedzie jechał 30 km na drugi dzień, przecież można zadzwonić. Ale nic to. Nie każdy wie wszystko na każdy temat. Dam pewien przykład: Jesteś, dajmy na to wulkanizatorem, zmieniasz opony i oleje w autach. Ogólnie drobne naprawy. I pewnego dnia przyjeżdża do warsztatu facet w Jaguarze XF i pyta o moment dokręcenia głowicy w jego aucie. Oczywiście nie wiesz od ręki. "No przecież jest Pan mechanikiem!!!" Facet wkurzony odjeżdża i wraca na drugi dzień gdy ty akurat zmieniasz olej w swoim BMW e36 ale dalej nie znasz momentu dokręcenia głowicy w Jaguarze XF. Więc mówisz facetowi że ściagniesz mu z Internetu instrukcję ale teraz masz ręce uwalone olejem i nie masz czasu. Facet wkurzony na "mechanika" odjeżdża i wylewa żale na forum BMW a Ty dalej robisz swoje i zastanawiasz się po grzyba on drugi raz przyjeżdżał skoro mógł zadzwonić
Asia
Asia 21.02.2020, 14:52
W gminie Rudnik nie inaczej.O naszą drogę bardziej dba listonosz niż wójt. Już kolejny obiecuje że ją wytyczy i wysypie gruzem a tymczasem tylko sesja w wielkopolu na drodze polnej mu się udała.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.02.2020, 10:26
W gminie Komarów nie inwestuje się w drogi tylko w wiejskie świetlice z których mało kto korzysta(popierasz wójta to sobie załatwisz świetlice w dobrej cenie ) a jak już zainwestuje to w polne drogi radnym do pól.
Każda gmina remontuje drogi razem w powiatem a w Komarowie nie a dlatego że starostwo to inna partia polityczna.
Jarko
Jarko 21.02.2020, 09:23
W kazdej gminie cos sie dzieje cos remontuja. A w Starym Zamosciu tylko dziury i nic wiecej. Trzeba pozwac gmine o zwrot kosztow naprawy zawieszenia
Baro
Baro 21.02.2020, 22:30
W gminie Stary Zamość żle się dzieje już od bardzo dawna .Wójt ma wszystko w nosie zadnych starań czeka na przerwanie,W głowie mu co innego.Gdzie ludzie mają oczy czy tego nikt nie widzi.Szok.

Pozostałe