Zamość: Jak wygląda moje miasto nocą?

  • 22.02.2020, 10:21
  • ak
Zamość: Jak wygląda moje miasto nocą?
Jak wygląda Zamość, gdy zapadnie zmrok? Oczywiście pięknie. A jeśli ktoś nie wierzy, może przekonać się o tym także za dnia, odwiedzając wystawę fotografii w Morandówce (ul. Staszica 25).

Na ekspozycję zatytułowaną "Zamość nocą" składają się zdjęcia Zamojskiej Grupy Fotograficznej GT. Swoje prace zaprezentują: Tadeusz AdamczukAleksandra BaranowiczBogdan CabajJanek CiosMirosław ChmielSławomir JaszczołtJanusz KapeckiTomasz KłębekAnna MonastyrskaAlina OstaszStanisław OrłowskiRobert RusinekKatarzyna SachajkoWaldemar SiatkaHenryk Szkutnik i Leszek Wygachiewicz.

Wernisaż zaplanowano na godz. 17 w środę, 26 lutego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe