Mikroprzedsiębiorstwo: Traveltime

  • 19.02.2020, 05:12
  • wd
Mikroprzedsiębiorstwo: Traveltime
Zamojskie biuro podróży Traveltime działa od 2011 r. Niesłabnąca popularność ofert biura jest zasługą właścicielki Magdaleny Makuch, która stawia na jakość i bezpieczeństwo wycieczek i ciągle zaskakuje klientów nowymi atrakcjami.

Traveltime ma siedzibę na Rynku Solnym 1 w Zamościu. Rozpoczęło działalność w kwietniu 2011 roku. Właścicielem i jedynym pracownikiem biura jest Magdalena Makuch.

– Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od godz. 9 do godz. 18, często dłużej, na potrzeby indywidualne każdego klienta. Nie czuję, że tracę swój czas, wręcz przeciwnie. Cieszę się ogromnie, gdy wycieczki, jakie organizuję, spełniają czyjeś marzenia – mówi Magdalena Makuch.

Traveltime zaczynało od współpracy z największymi touroperatorami i ciągle się rozwija, nawiązuje nowe kontrakty. Oferuje wakacje na całym świecie: z dojazdem własnym (wtedy zamawia dla klienta tylko apartament, hotel czy pensjonat), z lotem samolotem wliczonym w cenę (do tego pobyt w wybranym miejscu i wypoczynek ze zwiedzaniem) albo dojazdem autokarem (do wyboru wycieczki pobytowe, objazdówki i zwiedzanie z wypoczynkiem). Oferty są zróżnicowane i skierowane nie tylko do osób indywidualnych, ale też firm i szkół (obozy dla dzieci).

Żeby nie zawieść klientów i sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających, właścicielka Traveltime stawia na rozwój. 

– Często jeżdżę na szkolenia, m.in. systemów rezerwacyjnych, na których pracujemy, kalkulujemy oferty i rezerwujemy bilety. Zawsze sprawdzam produkt, który sprzedaję, analizuję i wizytuję nowe miejsca, programy wycieczek objazdowych, hotele, apartamenty, żeby mieć pewność, że ich stan rzeczywisty jest taki sam jak go oferują i sprzedają – zapewnia Magdalena Makuch. 

Klienci zadowoleni z usług biura będą mieli okazję wesprzeć biuro w głosowaniu w plebiscycie Perły Biznesu, w którym Traveltime powalczy o nagrodę w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo 2020.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe