Produkt Roku: KamKing

  • 19.02.2020, 05:08
  • wd
Produkt Roku: KamKing
Profesjonalne usługi zabezpieczania lakieru samochodowego powłokami ceramicznymi i foliami ochronnymi. To usługa najczęściej wybierana przez klientów salonu KamKing Autodetailing.

KamKing Autodetailing to profesjonalny salon autodetailingu działający od dwóch lat w Zamościu przy ul. Lwowskiej 40, założony przez Kamila Kurantowicza, pasjonata motoryzacji. KamKing świadczy m.in. usługi mycia detailngowego, renowacji skór oraz zmiany koloru auta przy użyciu folii. Zabezpieczanie lakieru samochodowego powłokami ceramicznymi i foliami ochronnymi to najczęściej wybierana przez klientów, nie tylko z regionu, usługa w salonie KamKing. I właśnie ją nominujemy do plebiscytu Perły Biznesu 2020 w kategorii Produkt Roku.

Pomysł na otworzenie studia detailingowego z tak szerokim wachlarzem profesjonalnych usług zrodził się z potrzeby rynkowej.

 – Dzisiejsze lakiery są ekologiczne, bez utwardzaczy, tym samym bardzo delikatne. Stąd, jeśli chcemy dobrze zadbać o auto, trzeba je zabezpieczyć. Robimy to na dwa sposoby: najtrwalszymi powłokami ceramicznymi Ceramic Pro® i bezbarwnymi foliami ochronnymi – mówi Kamil Kurantowicz.

 KamKing posiada wyłączność potwierdzoną certyfikatem w powiecie zamojskim na stosowanie ekskluzywnych powłok ochronnych Ceramic Pro. Ceramic Pro 9H 4.0 jako jedyny produkt na rynku samochodowych powłok ochronnych posiada certyfikat twardości wykonany przez niemiecki instytut SGS. Produkt nie jest dostępny w sprzedaży detalicznej. Proces zabezpieczenia lakieru powłoką Ceramic Pro trwa od 2-5 dni, zależnie od wielkości auta. Efekt? Wydobycie z lakieru głębi koloru i nadanie połysku. Powłoki Ceramic Pro zabezpieczają lakier przed agresywną chemią, promieniami UV i czynnikami atmosferycznymi. Salon KamKing udziela 5-letniej gwarancji na tę usługę. Z kolei zabezpieczenie lakieru folią ochronną to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które zapewnia pełną ochronę lakieru oraz innych, delikatnych elementów, np. przednich reflektorów przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Folia posiada zdolność do samoregeneracji. Kam King udziela na nią 10-letniej gwarancji.

 Firma KamKing Autodetailing ma na swoim koncie liczne wyróżnienia i certyfikaty poświadczające profesjonalne wykonywanie usług, m.in. w 2018 r. w oparciu o opinie klientów otrzymała tytuł Orłów Motoryzacji w Plebiscycie Orłów Motoryzacji, w 2019 r. KamKing uznano za debiut roku i najprężniej rozwijającą się firmę wśród ogólnopolskiej sieci ekspertów Ceramic Pro. Od początku działalności firma KamKing przygotowała dla swoich klientów już ponad 300 aut.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe