Marka Lubelskie z Tarnogrodu

  • 21.02.2020, 06:03
  • AP
Marka Lubelskie z Tarnogrodu W pierwszej trójce nominowanych do tytułu Ambasadora Lubelszczyzny znalazła się Orkiestra Symfoniczna w Zamościu.
Krzysztof Cugowski, UMCS i Piekarnia Sarzyński to nowi Ambasadorzy Lubelszczyzny. O zaszczytny tytuł ambasadora w kategorii instytucje walczyła też Orkiestra Symfoniczna im. K. Namysłowskiego w Zamościu, nominowana przez naszą redakcję. Niestety w tym roku się nie udało. Wśród wyróżnionych firm certyfikatem "Marka Lubelskie" znalazła się jednak firma Barwy Zdrowia Tomasz Obszański z Tarnogrodu.

W tym roku pod ocenę kapituły honorowej Ambasadora Lubelszczyzny poddano 46 kandydatur. Do "Marki Lubelskie" wpłynęło 27 zgłoszeń.

 – Serdecznie gratuluję wszystkim nominowanym i laureatom. Jesteście Państwo naszą wizytówką. Dobrymi duchami, które promują Lubelskie w kraju i za granicą – przekonywał na gali Jarosław Stawiarski, marszałek województwa lubelskiego. 

Tytuł Ambasadora przyznano w kategorii firmy Piekarni Sarzyński Barbara Sarzyńska, instytucje: Uniwersytetowi Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, osobie – Krzysztofowi Cugowskiemu. Specjalnym Ambasadorem Województwa Lubelskiego 2019 został Polski Związek Koszykówki. 

Certyfikat "Marka Lubelskie" otrzymały firmy: Wędlina z Lublina, Speed Car, Simba, Piekarnia Sarzyński, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WAT i Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Ludmiła" i Barwy Zdrowia Tomasz Obszański.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe