Świeża krew w Majdanie Starym

  • 20.02.2020, 06:00
  • MaSzt
Świeża krew w Majdanie Starym Nowy trener Tanwi Krzysztof Surma zapowiada, że będzie walczył w klasie okręgowej o najwyższe cele.
Grzegorz Cios nie jest już trenerem Tanwi Majdan Stary, ale pozostanie w tym klubie jako piłkarz i szkoleniowiec juniorów. W rundzie wiosennej trzecią w tabeli ligowej drużynę poprowadzi Krzysztof Surma – przed laty piłkarz m.in. Górnika Łęczna, Hetmana Zamość i drugoligowej Resovii.

Zarząd Tanwi Majdan Stary podjął zaskakującą decyzję. Choć zespół grającego trenera Grzegorza Ciosa zaliczył niezłą rundę, kończąc jesienne zmagania w klasie okręgowej na trzecim miejscu, to jednak władze klubu zdecydowały się na zmianę szkoleniowca. Wiele mówiło się o tym, że Cios nie posiada licencji na prowadzenie zespołu w "okręgówce", ale przystąpił do związkowego kursu trenerskiego, by uzyskać stosowne uprawnienia. Jaki zatem jest rzeczywisty powód zwolnienia trenera? Cios nie chce komentować tej sprawy. A co na ten temat mają do powiedzenia władze Tanwi? 

– Po rozmowach z zawodnikami doszliśmy do wniosku, że drużynie potrzebna jest świeża krew. Sprawę załatwiliśmy polubownie. Grzesiek nie odejdzie z naszego klubu. Pozostanie w nim jako piłkarz i trener juniorów – mówi Stanisław Skwarek, prezes Tanwi.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe