Zgłoś firmę do Pereł Biznesu

  • 12.02.2020, 08:12
  • red.
Zgłoś firmę do Pereł Biznesu
Rozpoczynamy III edycję naszego plebiscytu "Perły Biznesu 2019". Wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz produktom, ale też samorządom przyznany zostanie honorowy tytuł Perły Biznesu. Laureaci uhonorowani będą podczas wielkiej Gali Perły Biznesu.

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Zamojszczyzny, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą to inicjatywa redakcji "Kroniki Tygodnia". Na łamach naszego tygodnika prezentować będziemy kandydatów w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo (zatrudniające mniej niż 10 osób), Małe Przedsiębiorstwo (do 50 osób), Średnie Przedsiębiorstwo (do 250 pracowników) i Duże Przedsiębiorstwo (powyżej 250), Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku oraz Inwestor Komunalny.

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasador Biznesu. W ten sposób uhonorowane będą osoby lub instytucje z Zamojszczyzny, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały w 2019 r. na rzecz rozwoju regionu. Ambasadorem może także zostać firma, która rozsławia Zamojszczyznę dzięki swojej działalności.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, poprzez dział reklamy: Aneta Szpinda – tel. 665 751 702, Dorota Wiatr – tel. 669 494 080, Ewelina Grabowska – tel.885 851 164, a także mejlowo: [email protected]

W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie na kuponach z "Kroniki Tygodnia". Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Perły Biznesu.

W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów.

Całość zakończy wielka gala Pereł Biznesu, którą zaplanowaliśmy 18 kwietnia.

Nasz plebiscyt honorowym patronem objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Browar  na medal
Browar na medal 16.02.2020, 17:41
Perła piwo jest na medal a nie te firmy ponizej opisane .Więc ful chmielu łyk i to jest to co lubią prawdziwi mężczyżni ...
Homicca   Monica
Homicca Monica 16.02.2020, 09:08
Wał 20 lecia dla Budmat , Bielan Krzysztof i Państwowej Inspekcji Pracy za wieli kant i oszustwa skarbowe .

Pozostałe