Wójt też chce zagrać

  • 12.02.2020, 16:03
  • MaSzt
Wójt też chce zagrać Piotr Fulara zamienił IV ligę na klasę B.
Piotr Fulara wygrał w czerwcu z Unią Hrubieszów klasę okręgową, ale zamiast do IV ligi trafił do klasy B – podjął pracę w chełmskiej policji i został grającym trenerem Huraganu Gmina Hrubieszów.

W czerwcu Piotr Fulara świętował z Unią Hrubieszów awans do IV ligi. Nie wrócił jednak na ten szczebel rozgrywek, tylko wybrał klasę B, przyjmując ofertę Huraganu Gmina Hrubieszów. 

– W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu już nie grałem regularnie w Unii, bo byłem na szkółce policyjnej. Potem podjąłem pracę w policji, w Chełmie. Służba o różnych porach dnia uniemożliwia mi systematyczny udział w treningach, a bez tego nie da się przyzwoicie grać w IV lidze. Do pracy trenerskiej w Huraganie namówił mnie były piłkarz tego klubu, pan Tomasz Zając, który został wójtem gminy Hrubieszów i zobowiązał się do tego, że wyprowadzi tamtejszą drużynę na wyższy poziom – mówi 31-letni Fulara.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe