Tomaszów Lubelski: Parasol Roztocza ma 5 lat

  • 08.02.2020, 07:18
  • wd
Tomaszów Lubelski: Parasol Roztocza ma 5 lat
Na choinkę imprezę zorganizowaną przez Fundację Parasol Roztocza i firmę WSK przyszło blisko tysiąc osób! To było wyjątkowe wydarzenie połączone z 5 urodzinami fundacji.

Choinka oraz urodziny tomaszowskiej Fundacji Parasol Roztocza odbyły się 25 stycznia w Hali Sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim. Na imprezę zaproszono pracownicków firm Roztocze, WSK Tomaszów Lubelski i zaprzyjaźnionych RS-Engineering, SLC-Automation razem z dziećmi i rodzinami. Na imprezie bawiły się trzy pokolenia: od dziadków po wnuki. Najmłodsi tradycyjnie spotkali się ze Świętym Mikołajem, który każdemu dziecku wręczył słodki upominek. O to, żeby nikt się nie nudził dbali animatorzy zabaw. Podczas choinki podsumowano też 5 lat działalności Fundacji Parasol Roztocza. 

 – W ciągu 5 lat przekazaliśmy wspólnie 1 mln zł dla potrzebujących z naszego regionu, rozpatrzyliśmy 150 wniosków o przyznanie pomocy, pomogliśmy wyremontować dom dla Rysia Kozaka i jego brata w Ciotuszy Starej i kupiliśmy samochód dla naszej podopiecznej Patrycji – wymienia Jarosław Stawarz z Fundacji Parasol Roztocza.

Cały czas fundacja zbiera pieniądze na leczenie trenera Jerzego Senejki (w tej chwili przebywa on w niemieckiej klinice) oraz leczenie i rehabilitację podopiecznej Mai Hejzner

Jak co roku na zabawie choinkowej zorganizowano licytację, z której pieniądze zasiliły konto fundacji. Tym razem miejsca parkingowe przy firmie Roztocze kilku kierowców wylicytowało w sumie za 50 tysięcy złotych. 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe