HDK-iem pokieruje Grażyna Temporowicz

  • 06.02.2020, 06:03
  • par
HDK-iem pokieruje Grażyna Temporowicz
Hrubieszowski Dom Kultury ma już nowego dyrektora. O stanowisko ubiegało się czworo kandydatów. Konkurs wygrała Grażyna Temporowicz.

Nowa dyrektor ukończyła studia na Wydziale Rolniczym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Mieszka w Hrubieszowie, ma 58 lat, jest instruktorem tańca, animatorem kultury, trenerem i pedagogiem. Od 33 lat pełni funkcję kierownika artystycznego i choreografa Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej, którego była założycielką. 

Grażyna Temporowicz przez kilka lat sprawowała mandat radnej miejskiej, a w latach 2006-2010 była przewodniczącą Rady Miasta Hrubieszowa. W następnych dwóch kadencjach, zajmowała stanowisko wiceprzewodniczącej. W 2018 r. mandatu nie zdobyła. Startowała wówczas z lokalnego Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie i Rozwój 2018, z którego wywodzi się również obecna burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ktos
Ktos 09.02.2020, 10:48
Wspomnij też że oprócz komitetu prowadzi zespół pieśni i tańca od dwudziestu kilku lat przy HDK co zapewne przy wyborze nie miało znaczenia
Jan
Jan 06.02.2020, 20:50
Starrowala z komitetu obecnej Burmistrz... I wszystko jasne!

Pozostałe