Kino za darmo. O Wiedźminie w BCK

  • 01.02.2020, 12:03
  • Źródło: Biłgorajskie Centrum Kultury
Kino za darmo. O Wiedźminie w BCK
Biłgorajskie Centrum Kultury zaprasza na darmowy pokaz fanowskiego filmu inspirowanego cyklem wiedźmińskim Sapkowskiego oraz na spotkanie z jego twórcami, w tym z pochodzącą z Biłgoraja aktorką Magdą Różańską. Pokaz filmu „Pół Wieku Poezji Później” odbędzie się w niedzielę, 2 lutego o godz. 15 w sali widowiskowej BCK, na spotkanie zapraszamy tuż po pokazie. Wstęp wolny!

"Pół Wieku Poezji Później" to film długo wyczekiwany przez fanów sagi o „Wiedźminie” i prozy Sapkowskiego. Produkcja filmu trwała aż 4 lata i była możliwa tylko dzięki internetowym zbiórkom pieniędzy. Sam projekt t realizowany został przez niezależną grupę filmową złożoną z ludzi z Polski na co dzień zajmujących się produkcją filmową, telewizyjną, teatrem oraz innego rodzaju mediami.  Premiera filmu miała miejsce 7 grudnia na Youtube.com i od tego czasu film zanotował ponad milion wyświetleń.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Kamila Kamińska, Marcin Bubółka, Mariusz Drężek, Zbigniew Zamachowski oraz pochodząca z okolic Biłgoraja Magdalena Różańska. Reżyserem produkcji jest Jakub Nurzyński.

Po bezpłatnym pokazie odbędzie się spotkanie z twórcami filmu. Naszymi gośćmi będą:

  • Magdalena Różańska - aktorka Triss Merigold
  • Jan Kawecki - kierownik produkcji
  • Brunon Hawryluk - scenarzysta oraz
  • Alan Padziński choreograf walk
Źródło: Biłgorajskie Centrum Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe