Sopranissimo, czyli utytułowane śpiewaczki u Namysłowiaków

  • 02.02.2020, 07:33
  • Materiał nadesłany
Sopranissimo, czyli utytułowane śpiewaczki u Namysłowiaków
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na kolejny koncert symfoniczny. Już 7 lutego Namysłowiacy pod batutą Tadeusza Wicherka wystąpią wraz z tercetem utytułowanych śpiewaczek operowych.

Koncert będzie podzielony na dwie części. Wraz z zamojską Orkiestrą wystąpi tytułowy tercet Sopranissimo w składzie: Agnieszka Adamczak, Joanna Horodko i Agnieszka Sokolnicka.

To trzy śpiewaczki operowe i laureatki międzynarodowych konkursów. Tercet wykonuje arie operowe i operetkowe w różnych, często zaskakujących i oryginalnych aranżacjach.

W Zamościu zaprezentują fragmenty słynnych oper i operetek m.in. „Je veux vivre” z opery Romeo i Julia Charlesa Gounoda, „La vie en rose” Edit Piaf, „Sempre Libera” z opery La Traviata Giuseppe Verdiego.

W repertuarze drugiej, instrumentalnej części koncertu znajdą się utwory ze znanych musicali, m.in. „New York, New York” Johna Kindera, „Dancing Queen” ABBY, „Time to say goodbye” Sartoriego czy słynne „Hallelujah” Cohena.

Koncert odbędzie się w piątek, 7 lutego o godz. 19:00 w Sali koncertowej Orkiestry, ul. Partyzantów 2.

Bilety na koncert „Sopranissimo” w cenie 40/30 zł można nabyć w biurze Orkiestry oraz za pośrednictwem strony na: http://www.namyslowiacy.pl/rezerwacje/546/.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe