Już od wtorku kupicie nową Kronikę Tygodnia

  • 27.01.2020, 18:30
  • Kronika Tygodnia
Już od wtorku kupicie nową Kronikę Tygodnia
Jutro, jak co wtorek do punktów sprzedaży w całym naszym regionie trafi nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Ten numer obfituje w ciekawe, bliskie naszym czytelnikom tematy. Jakie?

>>>> W gminie Jarczów robi się gorąco... Podobnie jest w innych. Rodzice sprzeciwiają się likwidacji szkół, w których uczą się ich dzieci.

>>>> Po 21 latach pacjentka doczekała się zadośćuczynienia od szpitala papieskiego w Zamościu. Za co i ile pieniędzy otrzyma kobieta?

>>>> Małe ubojnie, sprzedaż przetworzonego mięsa. Na to mogą liczyć po zmianie przepisów rolnicy. Niby wszystko gra, a jednak piętrzą się przeszkody .

>>>> Dziury, wertepy, koleiny. Kiedy wreszcie znikną z dróg powiatu zamojskiego? Szukaliśmy odpowiedzi.

>>>> Spada liczba powołań. Czy grozi nam zamykanie kościołów, łączenie parafii? Tego nie da się wykluczyć.

>>>> Usługi świadczone były dyskretnie, a prostytucja kwitła. Policja rozbiła sieć agencji towarzyskich w 24 miastach, w tym w Zamościu i Biłgoraju.

>>>> Mieszkańcy gminy Turobin: gdy policjanci byli na miejscu, czuliśmy się bezpieczniej. Czy doprowadzą do reaktywacji posterunku?

>>>> Historyczny film, do którego zdjęcia kręcono w Hrubieszowie, został zaprezentowany w ukraińskiej telewizji. Ukraińcy obawiają się jego przyjęcia w Polsce.

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" poznacie historię ulicy Przemysłowej.

To tylko niewielka część tematów z nowej Kroniki Tygodnia. Znacznie więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe