Hrebenne: Ukrainiec chciał wyjechać z Polski kradzionym busem

  • 27.01.2020, 15:02
  • ak
Hrebenne: Ukrainiec chciał wyjechać z Polski kradzionym busem Fot. NOSG
Ktoś ukradł ten samochód w Niemczech. Z Polski usiłował nim wyjechać 71-letni Ukrainiec. Cudzoziemiec wpadł na granicy w Hrebennem.

Mężczyzna zamierzał opuścić nasz kraj w niedzielę, 26 stycznia. Ale podczas kontroli okazało się, że renault master o wartości ok. 60 tys. zł jest kradziony. Cudzoziemiec został zatrzymany. Auto mu odebrano. W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze, dalsze czynności są prowadzone przez policję.

– W ubiegłym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali już prawie 300 pochodzących z przestępstwa pojazdów o wartości blisko 15 mln zł – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe