Hrubieszów: Zmiana na stanowisku skarbnika miasta

  • 27.01.2020, 07:45
  • ak
Hrubieszów: Zmiana na stanowisku skarbnika miasta Fot. UM Hrubieszów
Halina Kuranc, która nadzorowała miejskie finanse w Hrubieszowie od czerwca 2006 roku odchodzi w środę 29 stycznia na emeryturę. Stanowisko po niej przejmie Marta Woźnica.

Uroczyste pożegnanie wieloletniej skarbniczki odbyło się na sesji w piątek, 24 stycznia. Za długoletnią i pełną zaangażowania pracę na rzecz administracji samorządowej dziękowała jej burmistrz Marta Majewska.

Podczas tej samej sesji na stanowisko zajmowane dotychczas przez Halinę Kuranc radni jednogłośnie powołali Martę Woźnicę. Nowa skarbnik z wykształcenia jest prawnikiem i ekonomistką. Ma praktykę w księgowości i ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe. W latach 2003 - 2012 pracowała w zamojskim wydziale Regionalnej Izby Obrachunkowej. Od lipca 2012 roku do września 2019 związana była z samorządem gminy Werbkowice. W ostatnich miesiącach była zastępcą skarbnika Hrubieszowa.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
D. M.
D. M. 28.01.2020, 00:20
Na przyszłość jeżeli będziesz pisał mądre wskazówki to po prostu się podpisz żeby podpowiedź była bardziej wiarygodna
peri
peri 28.01.2020, 01:31
A kto Pani pozwolił na tykanie?
peri
peri 27.01.2020, 17:12
Do Pani Danuty Muzyczki z Werbkowic, pisze tutaj bo na LH mozna tylko czytac a nie wymiewniać poglądy i uwagi, otóz Pani M. wg informacji LH ma w domu sowę potracona przez auto i chcę ja karmic gotowanym mięsem i widelcem, no tyle to juz Pani powinna wiedzieć że sowy gotowanego mięsa nie jedzą tylko surowe, musi by także dodatek piórek lub sierści na tzw wypluwkę, najlepiej tym dodatkiem otoczyc mięso
D. M.
D. M. 27.01.2020, 23:55
Odpowiadam Peri otóż dzisiaj sowa Zuzanna odleciała bo jest zdrowa na szczęście a kiedy została do mnie przywieziona to miałam w lodówce tylko zamrożone piersi z kurczaka i indyka więc żeby ją nakarmić wrzuciłam do gorącej wody żeby się mięsko rozmroziło bo chciałam ją jak najszybciej nakarmić. Na przyszłość jeżeli zechcesz udzielać mi wskazówek z których chętnie skorzystam bo czesto pomagam poturbowanym ptakom to zapraszam na Facebooka i mesengera. Myślę że komentarz akurat pod tym artykułem jest co najmniej nie na miejscu. Pozdrawiam Danuta M.
peri
peri 28.01.2020, 11:43
powtarzam, kto Pani pozwolił na tykanie, jakaś elementarna kindersztuba pożądana

Pozostałe