Tomaszów Lub.: ZUS przebuduje salę obsługi klientów

  • 24.01.2020, 12:40
  • m
Tomaszów Lub.: ZUS przebuduje salę obsługi klientów
W przyszłym tygodniu rozpocznie się przebudowa sali obsługi klientów w tomaszowskim inspektoracie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ale jak zapewnia ZUS, interesanci będą obsługiwani w zastępczych pomieszczeniach na parterze budynku.

Obecnie w tomaszowskim ZUS klienci są obsługiwani na stojąco, przy okienkach oddzielonych szybami, sala obsługi łączy się bezpośrednio z korytarzami. Brakuje poczekalni. To za kilka miesięcy się zmieni. Dotychczasowe stanowiska zostaną zastąpione nowymi, przy których klienci będą mogli wygodnie usiąść. Pojawi się też strefa poczekalni ze stolikami, przy których interesanci będą mogli wypełniać dokumenty. Do sali będą prowadzić przesuwne drzwi, przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

Zanim sala zostanie przebudowana obsługa klientów będzie się odbywać w zastępczych pomieszczeniach, na parterze. Po wejściu głównymi drzwiami do inspektoratu należy skręcić w prawo. Przedsiębiorców i ubezpieczonych ZUS zaprasza do pokoju nr 114, w sprawach zasiłków do pokoju nr 111, a w sprawach emerytur i rent do pokoju nr 110.

- Przebudowa sali obsługi to nie wszystko. Przed budynkiem tomaszowskiego ZUS pojawią się jeszcze dodatkowe cztery miejsca parkingowe, w tym dwa dla osób z niepełnosprawnościami. Zgodnie z harmonogramem wszystkie prace powinny zakończyć się w maju.- informuje Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w województwie Lubelskim.


 

 

 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomaszowiak
Tomaszowiak 27.01.2020, 17:21
Odrazu przypomnial mi się kabaret o "królestwie ZUS"

Pozostałe