32. Zamojski Wojskowy Oddział Gospodarczy podsumował rok działalności

  • 15.01.2020, 13:00
  • Materiał nadesłany
32. Zamojski Wojskowy Oddział Gospodarczy podsumował rok działalności Fot. 32. ZWOG
W piątek, 10 stycznia odbyło się uroczyste podsumowanie działalności 32. Zamojskiego Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2019 roku.

W spotkaniu uczestniczyli zastępca komendanta 3. Regionalnej Bazy Logistycznej, prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk, starosta zamojski Stanisław Grześko, a także dowódcy jednostek i instytucji wojskowych, reprezentujących zaopatrywane garnizony, komendanci jednostek i instytucji mundurowych Zamojszczyzny.

Podczas uroczystości podsumowano merytorycznie ubiegły rok oraz wyróżniono osoby, które wykazały się zaangażowaniem w realizowanych w 2019 roku zadaniach. Komendant ppłk Jerzy Muzyka w swoim przemówieniu podziękował wszystkim gościom za dotychczasową współpracę, pomoc oraz wsparcie w realizowanych przez oddział zadaniach. Słowa uznania skierował również do żołnierzy i pracowników 32. Zamojskiego Wojskowego Oddziału Gospodarczego, dziękując za codzienny trud i wzorową służbę.

32. Zamojski Wojskowy Oddział Gospodarczy realizując swoje zadania zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc władz miasta. Jednym z przykładów życzliwości władz lokalnych była zgoda na przyjęcie przez nasz Oddział nazwy wyróżniającej „Zamojski” oraz wsparcie w przygotowaniu związanej z tym uroczystości. W dowód naszego uznania za dotychczasową, owocną współpracę, licząc na dalsze jej kontynuowanie, ppłk Jerzy Muzyka wręczył Prezydentowi Miasta Zamość, Panu Andrzejowi Wnukowi insygnię władzy hetmańskiej – Buławę.

Oficjalną część zakończył koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe