Biłgoraj: Ferie bez nudy w BCK

  • 12.01.2020, 09:21
  • ak
Biłgoraj: Ferie bez nudy w BCK
Specjalne seanse filmowe, ale również warsztaty i różne zajęcia planuje organizować w czasie ferii zimowych Biłgorajskie Centrum Kultury.

Od pierwszego tygodnia laby dzieci z Biłgoraja mogą wybrać się do kina. Przewidziano dla nich projekcje bajek i filmów familijnych. Seanse (od 13 do 24 stycznia) mają się odbywać o godz. 10 i 12.15. Bilety wstępu kosztują jedynie 8 zł. Szczegóły repertuaru na plakacie poniżej.

W drugim tygodniu w BCK działo się będzie jeszcze więcej. Odbywać się mają zajęcia plastyczne i rytmiczo- taneczne. Nie ma na nie zapisów, ale liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność przyjścia.

Przewidziano również warsztaty dziennikarskie. Poprowadzą je pracownicy Biłgorajskiej Telewizji Kablowej. Uczestnicy w wieku 6-1 lat będą mogli zobaczyć telewizję od kulis, uczestniczyć w nagraniach. Więcej informacji pod nr tel.: 502 307 083.

Szczegóły na plakacie.

Sporo ciekawych propozycji na czas ferii jest też w Zamościu. Szczegóły w naszym informatorze CO? GDZIE? KIEDY?

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe