Krynice: Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty, nagrody wręczone (ZDJĘCIA)

  • 09.01.2020, 08:26
  • ak
Krynice: Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty, nagrody wręczone (ZDJĘCIA) Fot. Biblioteka Publiczna Gminy Krynice
W środę, 8 stycznia Biblioteka Publiczna Gminy Krynice oficjalnie podsumowała swój bożonarodzeniowy konkurs. Laureaci odebrali nagrody.

Jury miało w tym roku do oceny aż 39 świątecznych stroików i 6 bożonarodzeniowych szopek. Komisja, w której zasiadły: nauczycielka plastyki w SP Krynice Alina Wiśniewska, Beata Gałan-Smól z Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach i Edyta Komadowska z urzędu gminy, zdecydowała o przyznaniu ich autorom 21 nagród.

W grupie przedszkolaków pierwsze miejsce za stroiki zajęli wspólnie Julia Kowalska i Krzysztof Kołodziej. Drugie miejsce zajęła Paula Kościuk, a trzecie Lena Chroń. Nagrodę za szopkę otrzymał Robert Ulanowski.

W kategorii uczniów klas I-III pierwsze nagrody odebrali Maciej Stopa i Oliwia Szum, a drugie Kinga Gałka i Krystian Schab. Na trzecim miejscu znalazł się Oskar Hawryluk. Za szopkę nagrodzona została Antonina Gałan.

Najciekawsze stroiki w kategorii uczniów klas IV-VI wykonali: Krystian Kancir i Jagoda Kunicka. Na drugim miejscu znalazła się Zuzanna Piwko, a na trzecim Błażej Karbowniczek. Jedyna nagroda za szopki trafiła do Małgorzaty Gałan.

Wśród najstarszych (klasy VII-VIII) wygrała Julia Rarot. Drugą nagrodę otrzymała Justyna Flis. W konkursie szopek pierwsze miejsce zajął Marcin Rarot, drugie Zuzanna Gałan, a trzecie Hubert Dzirba.

12 najciekawszych prac skierowano do konkursu powiatowego. Jego rozstrzygnięcie zaplanowano na piątek, 10 stycznia.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe