Obsza: Kolędowali aż miło (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 09.01.2020, 08:00
  • ak
Obsza: Kolędowali aż miło (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. GOK Obsza
Blisko 180 wykonawców zaprezentowało się w niedzielę (5 stycznia) na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Obszy podczas Gminnego Konkursu Kolęd. Wszyscy soliści, duety i zespoły zaprezentowały się znakomicie. Nagrody i wyróżnienia przyznano w kilku kategoriach.

W jury zasiedli: muzykolog Wojciech Baszkiewicz, radna powiatowa Ewa Maciocha i Leszek Król, dyrektor GOK w Dzikowie. Ich zdaniem wśród wykonawców w wieku 4-6 lat najlepszy był zespół ze Szkoły Podstawowej w Woli Obszańskiej. Wśród starszych zespołów (7-12 lat) pierwsze miejsce zajęła grupa „Obszańskie Dunajniki”, a wyróżnienie otrzymały „Młode Babiczanki”,. Wśród solistów w tym wieku najpiękniej śpiewała Anita Wenek. Natomiast w kategorii dorosłych wygrały „Dorbozianki” z Dorboz, a wyróżnienie otrzymało Koło Seniora z Woli Obszańskiej. Nagrodę główną przyznaną przez wójta Obszy zdobyła miejscowa Orkiestra Dęta.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe