Pierścionek z brylantem dla zakochanych

  • 07.01.2020, 13:27
  • m
Pierścionek z brylantem dla zakochanych Fot. pixabay.com
Pierścionek z brylantem, który przyniesie szczęście. A także pakiet spa, zaproszenia na wykwintne walentynkowe kolacje przy świecach można zdobyć w naszym nowym plebiscycie.

Do walentynek wprawdzie jeszcze daleko, ale czas szybko mija, a o tak wyjątkowy prezent warto powalczyć. W naszym plebiscycie możecie zdobyć coś, co sprawi wielką przyjemność każdej kobiecie, bo pierścionek z brylantem będzie wspaniałą ozdobą zarówno dla 18-latki, jak i dla pani w dojrzałym wieku. Kto go dostanie? Od Was zależy. 

Czekamy na fotografie zakochanych par. Takich, które planują wziąć ślub w bliższej lub dalszej przyszłości, ale też takich, które są razem od lat. Wystarczy, że się kochacie i  przynajmniej jedno z Was pochodzi z powiatu zamojskiego, tomaszowskiego, hrubieszowskiego lub biłgorajskiego. 

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają oraz numer telefonu) można:

#dostarczyć do redakcji osobiście,

#wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość,

#wysłać pocztą elektroniczną: [email protected],

#wysłać na nasz profil na Facebooku.

Zgłaszajcie się, bo już w przyszłym tygodniu w "Kronice Tygodnia" wydrukujemy pierwszy kupon do głosowania. Łącznie będą cztery, ostatni 4 lutego. Zwycięzców naszego konkursu ogłosimy 11 lutego, na trzy dni przed walentynkami.

Pierścionek z brylantem przypadnie parze, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodę tę ufunduje jubiler Marek Niderla, który ma swoje salony w DT Hetman i DH Agora w Zamościu. Warto wziąć udział w naszej zabawie, bo przygotowaliśmy także dodatkowe atrakcyjne nagrody, m.in. relaksujący pobyt w spa i kilka voucherów na romantyczną kolację.

W bieżącym numerze opublikowaliśmy zdjęciu ponad 20 par. Zgłoszeń jest już dużo więcej. Kolejnych zakochanych zaprezentujemy w następnym wydaniu.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe