Pociągiem w podróż do Krakowa i Wrocławia

  • 07.01.2020, 10:45
  • lew
Pociągiem w podróż do Krakowa i Wrocławia Zgodnie z nowym rozkładem jazdy pociągów przez Biłgoraj regularnie kursują od połowy grudnia dwa pociągi osobowe.
Mieszkańcy powiatu biłgorajskiego mogą szybciej dojechać z Biłgoraja do Krakowa i Wrocławia, a ponadto otrzymali nowe połączenie z Katowicami.

Zgodnie z nowym rozkładem jazdy pociągów przez Biłgoraj regularnie kursują od połowy grudnia dwa pociągi osobowe: TLK InterCity Hetman, który jedzie z Hrubieszowa przez Zamość, Biłgoraj, Stalową Wolę, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Częstochowę i Opole do Wrocławia, a także PKP InterCity Roztocze, który wyjeżdża z Zamościa i przez Biłgoraj, Stalową Wolę, Rzeszów, Tarnów, Kraków i Jaworzno dociera do Katowic.

Pierwszy z wymienionych pociągów kursuje codziennie, natomiast Roztocze – w weekendy i święta.

Cały artykuł i godziny odjazdu pociągów z innych miejscowości dostępne w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Izabella
Izabella 08.01.2020, 17:39
Dwa lata temu Lublin nie miał połączenia z Krakowem a Biłgoraj miał. Dlatego trasę Kraków Lublin pokonywaliśmy z Krakowa do Biłgoraja pociągiem i z Biłgoraja do Lublina busem... a Lublin był miastem wojewódzkim.

Pozostałe