Biłgoraj: Pięknie czytali Tokarczuk. Konkurs w ZSBiO

  • 16.12.2019, 06:00
  • ak
Biłgoraj: Pięknie czytali Tokarczuk. Konkurs w ZSBiO Fot. ZSBiO Biłgoraj
Fragmenty utworów Olgi Tokarczuk, świeżo upieczonej polskiej noblistki prezentowali uczestnicy Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania, który w piątek, 13 grudnia został zorganizowany w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Pierwsze miejsce zajęli wspólnie Wiktoria Swacha z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II oraz Grzegorz Cios, reprezentujący Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

Drugą nagrodą podzielili się Katarzyna Buczek, uczennica KLO im. Jana Pawła II, Karolina Brzozowska z LO im. ONZ w Biłgoraju oraz Kornel Małek z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Na trzecim miejscu znalazły się Weronika Wróbel i Izabela Pintal, obie z ZSBiO.

Laureaci wyróżnień to: Katarzyna Granda ( LO im. ONZ), Magdalena Kościelska (KLO im. Jana Pawła II), Bernadeta Rawiak (RCEZ), Konrad Rak (RCEZ), Kornel Brzyski (ZSZiO), Paulina Tryka (ZSBiO).

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe