Zamość Świetlną Stolicą Polski? Ruszyło głosowanie

  • 14.12.2019, 13:02
  • ak
Zamość Świetlną Stolicą Polski? Ruszyło głosowanie
Pierwszy etap już się rozpoczął. Potrwa do 2 stycznia. Jeśli Zamość przejdzie go zwycięsko, znajdzie się w kolejnym i ponownie będzie walczył o tytuł Świetlnej Stolicy Polski.

Doroczny plebiscyt na Najpiękniej Rozświetlone Miasto w Polsce wystartował w środę (11 listopada). Zamość konkuruje w tej chwili z Lublinem i Włodawą. Które z tych miast wygra, okaże się na początku roku. Zwycięzca otrzyma dla swoich mieszkańców nagrody wartości 10 tys. zł i awansuje do etapu ogólnopolskiego, który potrwa od 7 do 15 stycznia.

CZYTAJ TAKŻE: ZAMOŚĆ GOTOWY NA ŚWIĘTA, WŁĄCZONO ILUMINACJE

Głosowanie już się rozpoczęło na stronie www.swiecsie.se.pl. O ostatecznych wynikach konkursu zdecydują internauci. Zdobywca tytułu Świetlnej Stolicy Polski odbierze nagrody wartości 40 tys. zł.

Zamość co roku stara się, by bożonarodzeniowe iluminacje były wyjątkowe. Dzięki nim w latach 2017 i 2018 miasto wygrywało tytuł Świetlnej Stolicy Polski, dzięki czemu dwukrotnie odbierało sprzęt AGD o łącznej wartości 100 tys. zł. Urządzenia trafiały do rodzin objętych wsparciem MCPR, ale również m.in. Pogotowia Opiekuńczego, Rodzinnego Dom Dziecka, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Stowarzyszenia „Otwarte Serca” czy Stowarzyszenia ”Salvete” w Zamościu. W ostatniej edycji konkursu miasto triumfowało jedynie w pierwszym etap. Nagrodą był również sprzęt.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe