Zamość: Charytatywny koncert w Galerii Twierdza

  • 13.12.2019, 12:14
  • red.
Zamość: Charytatywny koncert w Galerii Twierdza
Cel jest szczytny: zbiórka pieniędzy na remont budynku ośrodka Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Zamościu. Dlatego właśnie jutro (sobota, 14 grudnia) w zamojskiej Galerii Twierdza odbędzie się charytatywna impreza.

Świąteczny Koncert Charytatywny, który rozpocznie się o godz. 12 to warsztaty, koncerty, pokazy taneczne dzieci i młodzieży oraz pokaz akrobatyki. Dla najmłodszym przygotowano również gry i zabawy oraz szereg innych atrakcji. Jako gwiazda ma wystąpić zespół Solaris.

Podczas koncertu odbędzie się również licytacja bombek z autografami znanych aktorów, m.in. Beaty Ścibakówny, Waldemara Barwińskiego, Jakuba Dmochowskiego, Julię Wieniawe, Katarzynę Zielińską. Na aukcję wystawione zostaną również bombki malowane przez znanych mieszkańców Zamościa.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe