Biłgoraj: Spotkajmy się przy wspólnym stole. Będzie wigilia dla najuboższych

  • 14.12.2019, 10:05
  • ak
Biłgoraj: Spotkajmy się przy wspólnym stole. Będzie wigilia dla najuboższych
To wspólna inicjatywa biłgorajskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża, burmistrza miasta oraz miejscowej straży pożarnej. W poniedziałek, 23 grudnia organizują wigilijną wieczerzę dla najubożzych mieszkańców miasta.

Świąteczne spotkanie ma się rozpocząć o godz. 13 w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju. Wziąć w niej udział mogą wszystkie osoby samotne, ubogie oraz wykluczone społecznie.

– Dla większości będzie to jedyna okazja aby w godny sposób móc spędzić i spożyć wieczerzę w świątecznej atmosferze, zapomnieć o trudach dnia codziennego oraz otrzymać paczkę z produktami żywnościowymi – wyjaśniają organizatorzy.

Zachęcają też, by wszyscy zainteresowani uczestnictwem w tej wigilii potwierdzili swoje przybycie do środy, 18 grudnia telefonicznie pod nr: 84 686 26 61 lub osobiście w biurze PCK.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe