Zamość: "Incydent higieniczny" na basenie. Nie ma pływania

  • 11.12.2019, 15:24
  • ak
Zamość: "Incydent higieniczny" na basenie. Nie ma pływania Fot. pixabay.com
Co się stało? Z komunikatu wynika, że doszło do "incydentu higienicznego". I z tego właśnie powodu basen w Zamościu został zamknięty.

O tym, że Kryta Pływalnia będzie od dzisiaj zamknięta aż do odwołania poinformowano na facebookowym profilu tego obiektu. W krótkim komunikacie podano jedynie, że doszło do "incydentu higienicznego". O co chodzi?

– Ktoś po prostu oddał do basenu kał – przyznaje Mateusz Ferens, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Fekalia zauważono w wodzie we wtorek (10 grudnia) wieczorem. Natychmiast, ze względu na dobro klientów, basen został zamknięty. Pływania nie ma. I tak będzie aż do odwołania, czyli do momentu, gdy sanepid po pobraniu próbek wody stwierdzi, że jest ona czysta.

CZYTAJ TAKŻE: WANDAL NASIKAŁ NA FIGURĘ PROFESORA ZINA W HRUBIESZOWIE

CZYTAJ TAKŻE: 59-LATEK POTRAKTOWAŁ ŁAWKĘ JAK TOALETĘ

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bywalec
bywalec 24.12.2019, 13:54
Incydent nie pierwszy raz...pierwszy raz natomiast zamknięty został cały obiekt chociaż mały basen z dużym nie ma żadnego powiązania, połączenia...
radny Zaradny
radny Zaradny 15.12.2019, 17:14
Hehehe najpierw w Niemczech zabalowalem, na basenie bylem i w hoteliku tez cos poszło, pozniej Zamosc, nastepny cel Śląsk!
czytelnik
czytelnik 12.12.2019, 18:54
Ciekawe czy jest monitoring bo jak dla mnie to faktycznie śmierdząca sprawa ale bardziej od przekrętów władz niż od kału bo kto to widział żeby zapłacić za zajęcia z góry a zajęcia nie będą się odbywały bo rok budżetowy zamykają a jak płaciłam to nie wiedzieli ze koniec roku się zbliża, czemu nikt mnie o tym nie poinformował ze w grudniu dziecko nie będzie miało zajęć.. państwo w państwie
Obserwator
Obserwator 11.12.2019, 21:45

A może trochę prawdy o tym, że rozwaliliście caloroczny budżet i nie wystarczylo do końca roku.( SRA..iE BYŁO, ALE POD BIURKO)
Krzysio
Krzysio 11.12.2019, 17:25
Ostatnimi czasy porządek na basenie oględnie mówiąc pozostawiał sporo do życzenia, ale nie aż tak !!! Czyżby jakiś protest ...?
myślący
myślący 11.12.2019, 16:02
Oto idealny Zamość tylko nie idealne władze
P
P 11.12.2019, 18:25
Dobrze ze Zamoyski był idealny...
MW
MW 11.12.2019, 15:44
Najpierw informacja w obiekcie, że wszystkie opłacone de facto z góry zajęcia kursów nauki pływania zostają wstrzymane z dn. 8 grudnia br. z uwagi na zakończenie roku budżetowego. Teraz, tj. dwa dni "po" basen zamknięty do odwołania z uwagi na incydent higieniczny. Brak komentarza Kierownictwa, no cóż sposób zarządzania obiektem bodaj budzi wątpliwości. Pieniążki się skończyły na wypłaty dla instruktów, pracowników itp? To wyjątkowo "niefajna" praktyka. "Zamość Miasto Idealne" w którym, że zapytam momencie? Iluminacje Starego Miasta, lodowisko i wszystkie świąteczne atrakcje jednej części miasta mają być/są priorytetem wobec zamościan którzy zwykli korzystać z krytej pływalni? Zwłaszcza, że na nasze nieszczęście w mieście Zamościu nie mamy wiele alternatyw dla popływania na Zamoyskiego.
marcin
marcin 11.12.2019, 19:27
"nie mamy wiele alternatyw"? tzn jakie są? ja pływam 2km rekreacyjnie kilka razy w tygodniu - najbliższa opcja pływania to Krasnystaw...
MW
MW 11.12.2019, 22:02
Alternatywą może być np. hotelowy basen w zamojskiej/około zamojskiej lokalizacji.
marcin
marcin 12.12.2019, 06:29
Dla większości pływających nie będzie bo tor nie ma tych 25m długości... Najbliższa pływalnia sportowa to mosir Krasnystaw
khorba