Sukces ZPiT Zamojszczyzna. Wytańczyli podium na Podlasiu

  • 08.12.2019, 09:00
  • ak
Sukces ZPiT Zamojszczyzna. Wytańczyli podium na Podlasiu Fot. ZPiT Zamojszczyzna
Wielkim sukcesem zakończył się wczorajszy (sobota, 7 grudnia) udział par Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich "O Miecz Woja Drogita" w Drohiczynie. Tancerze z Zamościa kilkakrotnie stawali na podium.

Łatwo nie było, bo w tanecznej imprezie wzięło udział aż 90 par z całej Polski. Zamościanie pokazali jednak prawdziwą klasę. 

Największe powody do zadowolenia mają Oliwia Witkowska i Andrzej Sowiński, którzy w swojej kategorii zajęli pierwsze miejsce i dzięki temu dla zespołu zdobyli "Miecz Woja Drogita.

Świetnie poszło na Podlasiu również Zuzannie Droździel i Rafałowi Hildebrandowi. W swojej grupie znaleźli się na drugim miejscu. Trzecią lokatę w kolejnej kategorii wywalczyła para Milena Siemczyk i Damian Wróblewski. Natomiast Julia Klimkiewicz i Wojtek Dziuba znaleźli się w ścisłej czołówce, zajmując piątą lokatę.

Instruktorką par ZPiT Zamojszczyzna jest Monika Hildebrand.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe