Gm. Zamość: Jaśniej na wsi. Są nowe lampy w Pniówki i Sitańcu

  • 07.12.2019, 08:03
  • ak
Gm. Zamość: Jaśniej na wsi. Są nowe lampy w Pniówki i Sitańcu Fot. UG Zamość
Zakończył się montaż oświetlenia ulicznego w dwóch miejscowościach gminy Zamość.

W Pniówku nowe lampy ustawiono na odcinku ponad 400 metrów przy drodze powiatowej. Na 13 latarniach zamontowano oprawy ledowe. Inwestycja kosztowała ponad 75 tys. zł, z czego ponad 43 tys. zł pochodziły z funduszu sołeckiego. Inwestycję zrealizowała firma Inkaso Usługowy Zakład Elektryczny, która dała 60-miesięczną gwarancję.

Ten sam zakład zrealizował podobne zadanie na osiedlu Ferencówka w Sitańcu. 26 latarni ustawiono przy drogach wewnętrznych. Całość zadania, wraz z opracowaniem dokumentacji technicznej pochłonęła przeszło 106 tys. zł. Prawie połowa pochodziła z fundusz sołeckiego 2019 roku.

Odbiór techniczny obu inwestycji odbył się 28 listopada.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mygrass
Mygrass 31.12.2019, 16:01
No tak...odbiór był miesiąc temu,a latarnie nadal się nie świecą (mówię o tych w Pniówku)

Pozostałe