Hrubieszów: Karetki dla szpitala

  • 05.12.2019, 07:00
  • par
Hrubieszów: Karetki dla szpitala
Dwa nowe ambulanse otrzymał szpital powiatowy w Hrubieszowie. W przyszłym roku dostanie sprzęt medyczny również dofinansowany z unijnych funduszy.

Dwa nowe ambulanse marki Renault dla szpitala w Hrubieszowie zakupiono dzięki dotacji z projektu finansowanego z funduszy unijnych. Liderem tego projektu jest SP ZOZ w Tomaszowie Lub., a służba zdrowia w powiecie hrubieszowskim jednym z jego uczestników.

 Koszt realizacji tego projektu w całości sięga 1,6 mln zł. Ambulansy dla naszego szpitala  kosztowały 681 tys. zł. Z tego 280 tys. zł pokrył budżet powiatu hrubieszowskiego –poinformował nas Dariusz Gałecki, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie.

Jeden ambulans to wersja podstawowa. Drugi specjalistyczna.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe