Wybierzecie po raz dwudziesty. Rusza plebiscyt KT

  • 03.12.2019, 16:14
  • MaSzt
Wybierzecie po raz dwudziesty. Rusza plebiscyt KT X Plebiscyt Piłkarski "Kroniki Tygodnia" zdominowali przedstawiciele AMSPN Hetman Zamość. Piłkarzem Roku 2009 został Kamil Rozmus, dziś zawodnik ekstraklasowego ŁKS Łódź.
Rozpoczynamy dwudziestą edycję Plebiscytu Piłkarskiego "Kroniki Tygodnia". Czytelnicy wybiorą najlepszych i najpopularniejszych w 2019 roku przedstawicieli zamojskiego środowiska piłki nożnej w pięciu kategoriach. Nie wykluczamy szóstej, jednak decyzję o tym pozostawiamy Wam, drodzy czytelnicy.

Ogłaszamy jubileuszowy XX Plebiscyt Piłkarski "Kroniki Tygodnia". Będziemy go organizowali wspólnie z Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej. O wynikach naszej wspólnej zabawy tradycyjnie zadecydują jednak nie organizatorzy, lecz czytelnicy "Kroniki Tygodnia". W następnym wydaniu Waszego ulubionego tygodnika lokalnego opublikujemy wstępną listę nominowanych w pięciu kategoriach – Piłkarz, Młodzieżowiec, Trener, Drużyna i Działacz Roku 2019 na Zamojszczyźnie. Mamy swoje plebiscytowe kandydatury, jednak chcielibyśmy, abyście to Wy, drodzy czytelnicy oraz przedstawiciele środowiska piłkarskiego w naszym regionie, w jak największym stopniu zadecydowali o tym, kto się znajdzie w gronie nominowanych w poszczególnych kategoriach. Dlatego zapraszamy Was do nadsyłania swoich propozycji pocztą tradycyjną ("Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość), elektroniczną ([email protected]) lub telefonicznie (tel. 84 627 00 11). Samo zgłoszenie jednak nie wystarczy. Musicie nas przekonać, dlaczego Wasz faworyt powinien znaleźć się w gronie kandydatów do plebiscytowego zwycięstwa. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 grudnia. Tego dnia ostatecznie zamkniemy listę nominowanych.

W jubileuszowej edycji proponujemy Wam kilka zmian. Jakich?

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe