Komarów Osada: Stypendia Fundacji M. Kostrubca dla ósmoklasistów

  • 02.12.2019, 05:57
  • ak
Komarów Osada: Stypendia Fundacji M. Kostrubca dla ósmoklasistów Fot. SP Komarów-Osada
Trzej uczniowie ósmej klasy Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkieiwcza w Komarowie Osadzie otrzymało w tym roku stypendia przyznawane przez Wieczystą Fundację Kapitana Mieczysława Kostrubca.

W tym roku, decyzją zarządu fundacji, stypendystami zostali: Bartłomiej Morski, Piotr Jakubczak i Sebastian Wronka. Chłopcy zostali wyróżnieni za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, zaangażowanie w życie szkoły i lokalnej społeczności, a także udział w konkursach oraz osiągnięcia sportowe. W zeszłym roku Bartek miał średnią ocen 5,5, Piotrek  - 5,21, a Sebastian - 5,07. Wszyscy są uczniami bardzo pracowitymi i życzliwymi wobec swoich koleżanek i kolegów.

Mieczysław Kostrubiec z Krzywegostoku założył Wieczną Fundację swojego imienia przed trzema laty. Od tamtej pory funduje stypendia uczniom, a także posiłki w szkolnej . W poprzednich latach wyróżniani byli uczniowie gimnazjum, a w tym roku nagrody trafiły do uczniów szkoły podstawowej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe