Nielisz: Dzieciaki grały dla zwierzaków

  • 30.11.2019, 10:09
  • ak
Nielisz: Dzieciaki grały dla zwierzaków Fot. Organizatorzy
Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Miączynie wygrała charytatywny turniej piłkarski w Nieliszu. Impreza odbyła się we wtorek, 26 listopada pod hasłem "Gramy dla zwierzaków".

Celem turnieju zorganizowanego w SP im. Jana Króla w Nieliszu była zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Zamościu, ale również popularyzacja halowej piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn ze szkół w Nieliszu, Złojcu, Miączyna, Płonce oraz Michalowie.  

Turniej przeprowadzono systemem każdy z każdym. Wygrała ekipa z Miączyna, a kolejne miejsca zajęły zespoły z SP Nielisz, SP Michalów, SP Złojec i SP Płonka.

Najlepszym zawodnikiem piłkarskich rozgrywek został Kamil Puzio, a najlepszym strzelcem Filip Cieśla z Miączyna.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe