Susiec: Wolontariusze WOŚP już stroją instrumenty

  • 01.12.2019, 06:28
  • ak
Susiec: Wolontariusze WOŚP już stroją instrumenty Fot. GOK Susiec
Jest ich dziewiętnaścioro. Są uczniami szkół w Suścu, Majdanie Sopockim i Łosińcu. Chcą pomagać, dlatego zgłosili się do pracy jako wolontariusze podczas najbliższego, 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pierwsze organizacyjne spotkanie młodych ludzi, którzy chcą w styczniu zagrać w orkiestrze Jurka Owsiaka odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu w poniedziałek, 25 listopada. Poprowadziła je szefowa tamtejszego sztabu WOŚP Joanna Kowalczuk. Wolontariusze dokonali wymaganej rejestracji online i zadeklarowali, że są gotowi do tego, by 12 stycznia zbierać pieniądze do puszek.

Przypomnijmy, że podczas najbliższego Finału WOŚP mają być gromadzone fundusze na sprzęt, który zapewni najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej, szczególnie w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii i neurochirurgii.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe