Zamość: Finanse i rachunkowość mają w paluszku

  • 28.11.2019, 08:17
  • ak
Zamość: Finanse i rachunkowość mają w paluszku Fot. UP im. Szymona Szymonowica Zamość
Martyna Kryń, uczennica technikum w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju była najlepsza w trzeciej edycji Konkursu z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw, który organizują wspólnie Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu (dawniej PWSZ) i Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu.

Finał konkursu odbył się w zamojskiej uczelni we wtorek (26 listopada). Wzięło w nim udział 25 spośród 129 uczniów, którzy uczestniczyli w pierwszym etapie. Wszyscy sprawdzili swoją wiedzę i umiejętności rozwiązując zadania z zakresu rachunkowości i finansów przedsiębiorstw. Liczyła się nie tylko poprawność odpowiedzi, ale również czas ich udzielenia.

Wygrała Martyna Kryń z RCEZ w Biłgoraju i w nagrodę otrzymała laptop. Na drugim miejscu znalazła się Sylwia Oryszczak z ZSP nr 1 w Zamościu (tablet), a na trzecim jej szkolna koleżanka Aleksandra Głąb (głośnik bezprzewodowy).

W pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze: Agata Bździuch, Aneta Maciocha i Klaudia Zań (RCEZ Biłgoraj), Ewelina Wojda, Ewelina Petryk, Mateusz Popowicz (ZSP nr 1 Zamość) oraz Katarzyna Kuczma (RCEZ Biłgoraj).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polka
Polka 28.11.2019, 12:47
Brawo Sylwia !!!!!!!

Pozostałe