Gm. Susiec: Podopieczna WTZ w Grabowicy wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

  • 17.11.2019, 06:37
  • ak
Gm. Susiec: Podopieczna WTZ w Grabowicy wyróżniona w ogólnopolskim konkursie Fot. WTZ Grabowica
Wielki sukces Doroty Szpak. Niepełnosprawna podopieczna Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grabowicy otrzymala wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Sztuka Osób Niepełnosprawnych".

Dorota Szpak zgłosiła do konkursu swój obraz zatytułowany "A może nad morze". Jej praca sposobałą się jurorom i niepełnosprawna artystka otrzymałą wyróżnienie. Wręczenie nagród lauretom i ogłoszenie wyników było bardzo uroczyste. Zorganizowano je w środę 13 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie. Uczestnicy konkursu mogli się też wybrać do Pałącu Prezydenckiego i spotkać z Pierwszą Damą.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe