Biłgoraj: Maria Gałka w zarządzie

  • 12.11.2019, 11:55
  • lew
Biłgoraj: Maria Gałka w zarządzie Fot. Leszek Wójtowicz
Maria Gałka została nowym etatowym członkiem Zarządu Powiatu Biłgorajskiego w miejsce wybranej na posła Beaty Strzałki. Radni powiatu biłgorajskiego dokonali wyboru na sesji w dniu 8 listopada.

Przypomnijmy, że mandat po wybranej do Sejmu RP Beacie Strzałce z PiS przypadł Tomaszowi Książkowi z Biłgoraja, który na wcześniejszej sesji złożył uroczyste ślubowanie. Do 8 listopada nie było natomiast wiadomo, kto zostanie po Beacie Strzałce etatowym członkiem zarządu powiatu. Na giełdzie nazwisk znaleźli się m.in. radni Marcin Kulig (wicedyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu), Marian Kurzyna (wieloletni dyrektor SP nr 1 Biłgoraju) oraz nieetatowi członkowie zarządu powiatu, czyli Stanisław Łagożny i Jan Małysza.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe