Biłgoraj: Plac zabaw Sitarska już oficjalnie otwarty

  • 11.11.2019, 12:12
  • ak
Biłgoraj: Plac zabaw Sitarska już oficjalnie otwarty Fot. UM Biłgoraj
Halina Maciocha, Irena Polak, Marian Kowalczyk i Mariusz Wołoszyn czyli Grupa Nieformalna "Sitarska" zrealizowali swój plan i na biłgorajskim osiedlu stworzyli plac zabaw dla dzieci. Jego oficjalne otwarcie odbyło się w czwartek, 7 listopada.

Placu zabaw Sitarska powstał na należącym do miasta terenie u zbiegu ulic Poniatowskiego i Myśliwskiej w Biłgoraju. Jest tuż obok siłowni pod chmurką uruchomionej w 2016 roku, także z inicjatywy Grupy Nieformalnej "Sitarska".

Jej członkowie zaangażowali w realizację swoich projektów wiele osób, znaleźli sponsorów, dzięki czemu duało się pozyskać 35 tys. zł potrzebnych do uruchomienia placu zabaw. Dzieci mają tutaj do dyspozycji huśtawki, karuzelę, drabinki do wspinania. Obok są też stojaki na rowery i tablice ze szlakami turystycznymi Biłgoraja i okolic.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe