Biłgoraj: Nagany dla pracowników magistratu

  • 06.11.2019, 07:00
  • lew
Biłgoraj: Nagany dla pracowników magistratu
Urzędnicy miejscy w Biłgoraju nie złożyli w terminie wniosku o pokrycie z budżetu państwa różnicy pomiędzy cenami energii elektrycznej, które obowiązywały w ubiegłym i bieżącym roku. Miasto nie otrzyma przez to 280 tys. zł rekompensaty. Odpowiedzialni za to zaniedbanie pracownicy dostali nagany i kary pieniężne.

O tym, że magistrat nie złożył do 15 września wniosku o pokrycie różnicy pomiędzy cenami energii, jakie obowiązywały w 2018 i 2019 r., poinformował na sesji w dniu 30 października burmistrz Janusz Rusłan. – Niestety, pracownicy tego terminu nie dochowali, w związku z czym straciliśmy możliwość otrzymania rekompensaty z budżetu państwa, która pokryłaby różnicę w obecnie ponoszonych kosztach – powiedział burmistrz Biłgoraja. – Bardzo przepraszam zarówno państwa radnych, jak i mieszkańców za to zaniedbanie ze strony urzędu i jego pracowników.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe