Akcja Kroniki: Piszcie listy do Świętego Mikołaja

  • 05.11.2019, 05:42
  • m
Akcja Kroniki: Piszcie listy do Świętego Mikołaja Szykujcie kartki i długopisy. Zastanówcie się, jaki chcielibyście dostać prezent.
Jest taki jeden dzień w roku, w którym na prezenty czekają dzieci i dorośli. Tacy, którzy wierzą i ci, którzy nie wierzą w Świętego Mikołaja. A ten 6 grudnia ma mnóstwo pracy. Dlatego znów chcemy mu pomóc. Po raz kolejny w role Mikołajów wcielą się nasze VIP-y. I to oni będą czekać na Wasze listy.

Już za tydzień podamy do kogo będziecie Państwo mogli pisać listy. Sami wybierzecie sobie Mikołaja, opowiecie mu o jakim prezencie marzycie, uzasadnijcie dlaczego zwracacie się akurat do niego. Wszystkie listy przekażemy naszym Mikołajom. Każdy z nich wybierze jedną osobę i 6 grudnia obdaruje ją prezentem.

Do listu do Mikołaja należało będzie dołączyć czytelnie wypełniony kupon, który zamieścimy obok wizerunków naszych Mikołajów.

Na listy będziemy czekać do 29 listopada. Będzie je można przynosić do redakcji, wrzucić do naszej skrzynki ogłoszeniowej lub wysłać na adres: Redakcja Kroniki Tygodnia, 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3, z dopiskiem "Napisz list do Mikołaja".

Prosząc Mikołaja o prezent, trzeba pamiętać, że upominek będzie miał wartość ok. 200 zł.

A więc, szykujcie kartki i długopisy. Zastanówcie się, jaki chcielibyście dostać prezent.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mikołąj  już  blisko
Mikołąj już blisko 05.11.2019, 16:43
Drogi Mikołaju przywież zdrowej wody do Tyszowiec i weż sobie Warzoche za renifera a babe z MOPSu za śnieżkę babę zwaną kierowniczką . Czekamy na prezenty i dziękujemy za mozliwość pisania .
pol
pol 05.11.2019, 13:03
w hrubieszowie odbył sie utajniony dzień seniora, jak sie okazuje seniorami w hrubieszowie są tylko członkowie klubu seniora, cała senioralna reszta to młode neptki, powinno sie zaprosic ogłoszeniami wszytskich seniorow z terenu miasta a nie wybrane osoby tym bardziej że w spotkaniu uczestniczył burmistrz miasta w samorządowym budynku jakim jest dom kultury, władza jest władza dla wszystkich a nie tylko tych w kółku

Pozostałe