Krasnobród: Dobroczynny kiermasz w sanktuarium. Na Rodzinny Dom dla niepełnosprawnych

  • 28.10.2019, 13:00
  • ak
Krasnobród: Dobroczynny kiermasz w sanktuarium. Na Rodzinny Dom dla niepełnosprawnych Fot. Stowarzyszenie Krok za krokiem
Dokładnie 2 tys. 635 złotych udało się pozyskać z dobroczynnego kiermaszu, który w niedzielę (27 października) został zorganizowany w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie.

To była inicjatywa proboszcza Eugeniusza Derdziuka i księdza Piotra Jakubiaka. Wierni odwiedzający świątynię podczas niedzielnych mszy mogli przed lub po nabożeństwach kupić na stoiskach wystawionych na kościelnym placu m.in. książki o tematyce religijnej, ale również nagrobne wieńce i rękodzieło.

Uzyskane podczas kiermaszu pieniądze trafią do zamojskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnopsrawnym "Krok za krokiem", które przy ul. Kresowej buduje Rodzinny Dom, czyli kompleks terapeutyczno-opiekuńczy dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe