Mamy dla Was nową Kronikę Tygodnia

  • 21.10.2019, 19:42
  • Kronika Tygodnia
Mamy dla Was nową Kronikę Tygodnia
Minął tydzień i jutro, jak co wtorek, do punktów sprzedaży w calym regionie trafi kolejny numer Kroniki Tygodnia. O czym poczytacie w tym wydaniu?

>>>> Kandydat Koalicji Obywatelskiej w ostatnich wyborach głosował na siebie. Poparła go także grupa znajomych. Tymczasem z protokołu komisji w Kawęczynie wynika, że Piotr Zygarski nie otrzymał ani jednego głosu.

>>>> Kierowca został uniewinniony od spowodowania śmiertelnego wypadku. Został skazany, bo nie udzielił potrąconemu człowiekowi pomocy.

>>>> 21-latek z Zamościa odpowie za rozbój ze szczególnym udręczeniem. Bo nie tylko okradł, ale też bił i więził swoją ofiarę.

>>>> Halina Błaszczyk z Zamościa "Sprawiedliwa wśród Narodów Świata" została też uhonorowana jednym z najwyższych odznaczeń państwowych – Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

>>>> Zamościanie muszą znowu głębiej sięgnąć do kieszeni. W życie weszła nowa taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta.

>>>> Samorządowcy z powiatu dwa razy symbolicznie odebrali te same promesy na odbudowę dróg lokalnych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Myśleli, że dostają kolejne pieniądze, a to były te same.

>>>> Wykonawca targowiska w Werbkowicach opóźnia się. Gmina nalicza za to po 1 tys. zł kary dziennie.

>>>> Tomasz Książek powinien zastąpić Beatę Strzałkę w biłgorajskiej Radzie Powiatu. A kto zastąpi świeżo upieczoną posłankę w zarządzie powiatu? Kandydatur jest kilka. 

>>>> Miłośnicy historii Zwierzyńca martwią się o niszczejący zabytek - drewniany dom należący kiedyś do Aleksandry Wachniewskiej.

>>>> Na cmentarzu komunalnym w Tomaszowie Lubelskim IPN odnalazło grób żołnierza podziemia.

>>>> Nie było przełamania. Po słabym meczu Hetman Zamość przegrał z Wisłoką Dębica 0:2 (0:0) i spadł na trzynaste miejsce w tabeli. 

To jedynie niewielka część tematów z tego wydania. Znacznie więcej w wersji papierowej i online.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe