Tomaszów Lubelski: Stypendia Oscara dla prymusów

  • 20.10.2019, 07:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Stypendia Oscara dla prymusów Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Piętnaścioro najlepszych uczniów Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim zasłużyło sobie na stypendia od Lesława Kapki z Grupy Oscar. Przez 5 miesięcy prymusi będą otrzymywać od 100 do 250 zł.

Uroczyste wręczenie uczniom stypendiów zorganizowano w tomaszowskiej szkole w czwartek, 17 października. W oficjalnym spotkaniu wziął udział fundator stypendiów Lesław Kapka, a także przedstawiciele władz powiatowych i dyrekcja Mechanika.

Kto zasłużył sobie na finansowe wsparcie?

Spośród uczniów klasy w zawodzie technik pojazdów samochodowych i technik logistyk stypendystami zostali: Patryk Korkosz, Agnieszka Wiatrzyk, Paulina Borys, Jacek Bezłada, Daniel Rogulski, Piotr Rogulski, Magda Pakuła i Aleksandra Karczmarczuk.

Natomiast w gronie przyszłych kierowców mechaników i mechaników pojazdów samochodowych wyróżnieni zostali: Jakub Groch, Jakub Łopuszyński, Maciej Szewc, Mateusz Dorosz, Jakub Niedźwiedzki, Mateusz Hołojuch, Jarosław Rudkiewicz.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe