Gm. Mircze: KGW w Szychowicach działa już pół wieku

  • 10.10.2019, 08:00
  • ak
Gm. Mircze: KGW w Szychowicach działa już pół wieku Fot. UG Mircze
50 lat działalności to jest coś! Już pół wieku minęło, odkąd w Szychowicach powstało Koło Gospodyń Wiejskich. Impreza z okazji jubileuszu odbyła się w ostatnią niedzielę (6 października).

Na uroczystość przybyły członkinie KGW, ale też wielu innych gości. Obecna była m.in. wójt Marta Małyszek, dyrektor GOK w Mirczu Marianna Sobczuk, radna z Szychowic Iwona Bełz, także sołtys Stanisław Serwatka oraz delegacje z zaprzyjaźnionych kół, i strażacy.

Przybyłych witała przewodnicząca KGW Krystyna Matwis. Ona też opowiadała o historii działania gospodyń z Szychowic. Wszystkie członkinie zostały obdarowane kwiatami przez sołtysa. Przyjęły też mnóstwo gratulacji i życzeń dalszej, owocnej działalności.

Był pyszny obiad, a po nim na deser tort ufundowany przez panią wójt.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe